Топ

Пневмогруша для боксу + кріплення Fast Kick Профі Біла, груша пневматична на платформі
3 546,25 ₴
- Немає в наявності
- Код: FastKick White Pro
+380 (93) 157-88-47
- +380 (98) 252-03-02
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Бокс - популярний вид спорту. Для тренування швидкості, спритності і точності ударів рекомендується використовувати пвнемогрушу.
Модель Fast Kick - це два в одному. І якісна пневмогруша, і надійний кронштейн. Закріпивши такий на стіні, ви отримаєте надійного партнера у спарингах.
Увага! Кріплення виготовляються під замовлення. Терміни - орієнтовно 4 робочі дні. Аванс 400 грн.
Характеристики кріплення для пневмогруша
- Виготовлений з металопрофілю 40х40 мм
- Є можливість зміни висоти підвісу
- Кронштейн кріпиться на стінці на 4 точки
Характеристики груші
- Матеріал груші - екокожа (поліуретановий кожзам) - довговічний і якісний матеріал для побутового застосування
- Матеріал камери: латекс
- Володіє посиленими швами для більш тривалого терміну служби
- Збалансована для точних відскоків
- Стильний дизайн
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Triton |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Висота | 25 см |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 18 см |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Тип | Груша |
| Колір | Білий |
| Кріплення | 4 болта |
| Стан | Новий |
| Винос | 60 см |
| Висота стійки | 81 см |
| Версія | Профи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 546,25 ₴



