
Турбопечка для кемпінгу велика, дровова піч для сковороди туристична з підставкою
2 535 ₴
- Немає в наявності
- Код: TP-B3+
- +380 (98) 252-03-02
При вилазці на природу завжди хочеться насолодитися гарячою стравою - кулешем, ухою, смаженою картоплею та безліччю інших смаколиків. Для тих, хто не любить розводити велике багаття і потім прибирати залишки, створено ракетну піч. Щоб її розпалити достатньо маленьких дров. Так, поліна й пеньки можна залишити для інших потреб.
Похідна турбопічка виготовлена з міцної сталі, товщиною 3 мм, якої вистачить для тривалого багаторазового використання. Зовнішні габарити (найширшій точці): 32x41x51 см (ШхДХВ). Для 3-4 чоловік такої печі буде достатньо і води нагрівати, і їжі приготувати.
У комплекті Ви отримуєте:
- дров'яна турбопічка
- кочерга
Можлива стальна підставка.
Турбопічка поставляється у розобраному вигляді, щоб зменшити вартість транспортування. Зібрати її зовсім не складно - ви і оком не встигнете моргнути, як вже будете розпалювати пічку і спостерігати за язиками полум'я.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Triton |
| Країна виробник | Україна |
| Типи палива | Тверде паливо, Тріска |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 510 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Оптимально для кількості осіб | 4 |
| Комплектація | |
| Підставка | з підставкою |
- Ціна: 2 535 ₴
