При вилазці на природу завжди хочеться насолодитися гарячою стравою - куліш, юшка, смажена картопля та безліч інших смаколиків. Для тих, хто не любить розводити велике багаття і потім прибирати залишки, створено ракетну піч. Щоб її розпалити достатньо маленьких дров. Так, поле й пеньки можна залишити для інших потреб.
Похідна турбопічка виготовлена з міцної сталі, товщиною 3 мм, якої вистачить для тривалого багаторазового використання. Зовнішні габарити (найширшій точці): 15х25х28 см (ШхДХВ). Для однієї-двох людей такої печі буде достатньо і води нагріти, і їжі приготувати.
У комплекті Ви отримуєте:
- дров'яна турбопечка
- кочерга
Можна докомплектувати сталевою підставкою.
Турбопіч поставляється у розібраному вигляді, щоб мінімізувати вартість транспортування. Зібрати її зовсім не складно - ви і оком не встигнете моргнути, як вже будете розпалювати пічку і спостерігати за язиками полум'я.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Triton |
| Країна виробник | Україна |
| Типи палива | Тверде паливо, Тріска |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Оптимально для кількості осіб | 2 |
| Комплектація | |
| Підставка | Без підставки |
- Ціна: 1 562 ₴







