
Балансувальна дошка доросла балансборд Super Nintendo Скейт
2 730 ₴
- Під замовлення
- Код: BB-Sc-SuperNintendo
Відправка з 16 квітня 2026+380 (93) 157-88-47
- +380 (98) 252-03-02
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Балансборд — чудовий снаряд для дорослих і дітей, який не тільки захопливий у використанні, але й корисний.
Напевно, ви могли бачити в циркі, як еквілібристи, міцно стоячи на дошці, спритно балансують на валиці, умудряючись водночас жонглювати. Повторити такий трюк не вийде з ходу ні в кого, але відпрацювати навички можливість є. І в цьому допоможе балансувальна дошка.
Розміри:
- 29х80 — стрілки
- 29х80 - скейт
- 29х84 — сноуборд
- 29х86 - серфинг
Переваги використання балансборду:
- збереження отриманої м'язової пам'яті для координації тіла, правильної постави та рівноваги
- розвиток різних груп м'язів одночасно
- вдосконалення навичок використання серфа, скейта або сноуборду в несезон
- компактність і доступність
Балансборд для дорослих представлена масою цікавих колірних варіантів, щоб кожен міг вибрати саме той, на якому захочеться тренуватися.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 84 см |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Балансувальна платформа |
| Форма | Овальна |
| Ширина | 29 см |
| Виробник | Nintendo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма балансборда | Скейт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 730 ₴

