
Балансборд дитячий 28х60 Веселка Арахіс
1 400 ₴
- Під замовлення
- Код: BB-A-Rainbow
Відправка з 16 квітня 2026+380 (93) 157-88-47
- +380 (98) 252-03-02
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якщо ви ще не замислювалися про те, щоб купити балансборд для дітей, то саме час. Такий простий на вигляд тренажер допоможе і виправити поставу та координацію рухів зробити половче, а це вже точно стане в нагоді не тільки при занятті спортом, але і навіть в звичайний ожеледь.
Балансировочная доска состоит из двух основных частей - собственно доска и валик, на который она ставится. Регулярнрые занятися на балансборде помогут проработать мышцы-стабилизаторы ног и спины.
Габариты балансборда: 60х28 см (длина х ширина). Для детей это вполне достаточно. Тем более, что вы можете подобрать один из десятков стильных рисунков, чтобы балансировочная доска радовала глаз даже, когда не используется по предназначению.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Triton |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 13 см |
| Довжина | 60 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Балансувальна платформа |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма балансборда | Арахіс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴

