
Балансборд дитячий 28х60 Динозаврики Бочка
1 400 ₴
- Під замовлення
- Код: BB-B-Dino
Відправка з 16 квітня 2026+380 (93) 157-88-47
- +380 (98) 252-03-02
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якщо ви ще не замислювалися про те, щоб купити балансборд для дітей, то саме час. Такий простий на вигляд тренажер допоможе і виправити поставу та координацію рухів зробити половче, а це вже точно стане в нагоді не тільки при занятті спортом, але і навіть в звичайний ожеледь.
Балансувальна дошка складається з двох основних частин - власне дошка і валик, на який вона ставиться. Регулярнрые занятися на балансборде допоможуть пропрацювати м'язи-стабілізатори ніг і спини.
Габарити балансборда: 60х28 см (довжина х ширина). Для дітей це цілком достатньо. Тим більше, що ви можете підібрати один з десятків стильних малюнків, щоб балансувальна дошка радувала око навіть, коли не використовується за призначенням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Triton |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 13 см |
| Довжина | 60 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Балансувальна платформа |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма балансборда | Бочка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴

