
Сковорода садж з диска, борони 40 см Мега Козак для багаття з кришкою і підставкою для розведення вогню з чохлом
3 454 ₴
- Немає в наявності
- Код: SKV-40KK-C
+380 (93) 157-88-47
- +380 (98) 252-03-02
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Приготування їжі на вогні - це захоплюючий та корисний процес . Та і сковорода з диску борони для багатьох стала символом відпочинку на природі.
Представляємо подарункову модель - садж сковорода з підставкою для багаття та кришкою з гербом України та козаком!
Особливості моделі:
- діаметри сковорідки 40 см;
- товщинна сталі 3мм
- висота бартиків 40мм
- дві ручки з боків
- наявність кришки з ручкою, а також гербом і козаком
- підставка для розведення вогню з регульованою висотою
- якісний метал
- лапки по 70см
- можливість зняти сковороду з триноги для подачі готування страви на стіл, або встановлення інших посудин для готування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кришка | Є |
| Діаметр | 400 мм |
| Висота стінок | 40 мм |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Сталь |
| Чохол в комплекті | З чохлом |
| Верхній діаметр посуду | 40 (см) |
| Тип посуду | Сковорода-садж |
| Товщина стінки | 3 мм |
| Кількість ручок | 2 |
| Ніжки | Цільні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 454 ₴


