
Сковорода садж з диска, борони 40 см Мега з кришкою і підставкою для вогню, Похідна сковорода для багаття з чохлом
3 004 ₴
- Немає в наявності
- Код: SKV-40MK-C
+380 (93) 157-88-47
- +380 (98) 252-03-02
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Приготування їжі на вогні - це захоплюючий, а найголовніше ,корисний процес. Сковорода з диска борони для багатьох стала символом дозвілля на природі.
Представляємо поліпшену модель - садж сковорода з підставкою для розведення вогню і кришкою.
Особливості моделі:
діаметр сковорідки 40 см;
дві ручки з боків
наявність кришки з ручкою
підставка для розведення вогню з можливістю регулювання висоти
якісний метал товщиною 3мм
висота бортика 40мм
ніжки по 70см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вулкан |
| Країна виробник | Україна |
| Ручка | Знімна |
| Кришка | Є |
| Діаметр | 400 мм |
| Висота стінок | 40 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Метал |
| Чохол в комплекті | З чохлом |
| Верхній діаметр посуду | 40 (см) |
| Довжина посуду | 40 см |
| Тип посуду | Сковорода-садж |
| Ширина посуду | 40 см |
| Товщина стінки | 3 мм |
| Кількість ручок | 2 |
| Ніжки | Цільні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 004 ₴


