
Підлоговий комплекс турнік-бруси-прес Sparta з кріпленням для груші та шкільної форми
11 263 ₴
- Під замовлення
- Код: Sparta-S
Відправка з 02 травня 2026+380 (93) 157-88-47
- +380 (98) 252-03-02
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спорт стає доступнішою! Навіть для тих, у кого тонкі, або недостатньо міцні стіни, щоб закріпити настінний турнік і бруси. Підлоговий комплекс Sparta - це потужний снаряд для будинку, який об'єднав в собі найпопулярніші тренажери:
- турник для широкого, узкого и прямого хвата, длиной 110 см
- брусья шириной 55 см
- станок для пресса с спинкой и подлокотниками
- кронштейн для боксерской груши, или иных подвесных снарядов
- кольца для крепления эспандеров
- упоры для отжимания
Всего один такой тренажер превратит вашу комнату в настоящий небольшой спортзальчик.
Главное преимущество напольного комплекса Спарта - он изготавливается под заказчика, а значит можно поставить высоту, удобную именно для вас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Triton |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Додаткова комплектація | Турнік, Бруси |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна вага користувача | 200 кг |
| Матеріал | Метал |
| Відстань від стіни | 60 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Спорткомплекс |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 233 см |
| Довжина | 100 см |
| Ширина | 120 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 263 ₴




