
Бруси підлогові регульовані Sparta Standart
5 788 ₴
- Під замовлення
- Код: Sparta Standart
Відправка з 02 травня 2026+380 (93) 157-88-47
- +380 (98) 252-03-02
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зима - не привід втрачати форму, а спортзал, закритий на карантин - не привід закинути заняття. Бруси підлогові складні Sparta - потужний тренажер для щоденних занять.
Особливості моделі:
- регульована висота ручок (два положення з різницею в 10 см)
- розбірна конструкція (здешевлює доставку Новою поштою)
- висока міцність (перевірялася навантаження до 300 кг)
- діаметр ручки 32 мм
- стильна розмальовка
Такий снаряд виберуть і батьки, які вирішили прищепити своїй дитині любов до спорту, і просто люди, яким без спорту життя зовсім не солодка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна вага користувача | 300 кг |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Бруси |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 105 см |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 43 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 788 ₴



