
Домашний турник с кольцом для груши Sparta Red разборный
5 018 ₴
- Під замовлення
- Код: Sparta-Red
Відправка з 02 травня 2026+380 (93) 157-88-47
- +380 (98) 252-03-02
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Новая модель для эффективных тренировок. Домашний турник с кольцом для груши Sparta Red - разборный тренажер, который объединил в себе всё мастерство наших дизайнеров.
Размещайте турник на стену - и вперёд к новым достижениям.
Особенности модели:
- полностью разборная конструкция (для минимизации стоимости доставки)
- наявність кільця для кріплення боксерського мішка, або інших аналогічних снарядів
- м'які неопренові ручки для зручності на тренуваннях
- винос 40 см, якого вистачить для комфортних занять
- використаний надійний вітчизняний метал
Турнік має ручками для виконання підтягувань широким, вузьким прямим хватом. Це дозволить урізноманітнити ваші тренування і прокачати максимальну кількість м'язів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Triton |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна вага користувача | 200 кг |
| Матеріал | Метал |
| Відстань від стіни | 40 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Турнік |
| Тип кріплення | До стіни |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 110 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 018 ₴





