
Турнік наддверний компактний Sparta-1
2 449 ₴
- Під замовлення
- Код: Sparta-1
Відправка з 02 травня 2026+380 (93) 157-88-47
- +380 (98) 252-03-02
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
На жаль, не завжди бажання займатися спортом збігається з можливостями! Але рішення є. Компактний наддверний турнік Sparta - це один з найбільш доступних варіантів якщо не в світі, то в нашому асортименті точно. Призначений для людей, яким для щастя достатньо просто одного єдиного прямого хвата. Тим більше, що діаметр грифа в 27 мм - це стандарт для зручних тренувань.
Розмістіть такий турнік над вхідними дверима - і займайтеся в будь-який зручний час.
Габарити:
- ширина 70 см
- винос 15 см
- висота 13 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Конструкція | Настінна |
| Максимальна вага користувача | 200 кг |
| Матеріал | Метал |
| Відстань від стіни | 15 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Турнік |
| Тип кріплення | До стіни |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 13 см |
| Довжина | 70 см |
| Ширина | 15 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 449 ₴






