
Стельовий кронштейн для груші круглий
1 152 ₴
- Під замовлення
- Код: Krep-PC
Відправка з 02 травня 2026+380 (93) 157-88-47
- +380 (98) 252-03-02
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для всіх любителів спорту чергове поповнення лінійки товарів! Новий стельовий кронштейн від компанії Тритон.
Переваги:
- стильний дизайн
- висока міцність
- універсальність
- компактні розміри
При цьому ви можете використовувати кріплення також для інших снарядів, не тільки боксерської груші.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Triton |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 4 см |
| Довжина | 15 см |
| Максимальна вага | 200 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Стельове кріплення |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 15 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 152 ₴



