
Турнік наддверний для дому та офісу з шкіряними ручками Vip-Kompakt (ручна робота).
3 602,25 ₴
- Немає в наявності
- Код: VIP-Kompakt
+380 (93) 157-88-47
- +380 (98) 252-03-02
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Турнік наддверний з шкіряними ручками Vip-Kompakt
Є вільний простір? Додайте туди трохи спорту! Елітний наддверний турнік Vip Kompakt - відмінний варіант не тільки для будинку, але і для офісу. Навіть самі солідні дядьки не втримаються, щоб не підтягнутися разок-інший.
Головна перевага моделі - ручки обтягнуті шкірою. Стандартний колір - чорний, але за бажанням можна підібрати і інший відтінок (в колір, скажімо, директорського крісла, або дверної рами).
Увага! Турніки виготовляються під замовлення. Орієнтовні терміни - 5 робочих днів. Передоплата 100%
Тренуйтеся в будь-який зручний момент і будьте здорові!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Triton |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 6 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Конструкція | Настінна |
| Матеріал | Метал |
| Відстань від стіни | 30 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Турнік |
| Тип кріплення | До стіни |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 23 см |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 110 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 602,25 ₴





