
Тренажери для розвитку сили рук Ключ Титану Максимальний
1 845 ₴
- Під замовлення
- Код: TitanMax
Відправка з 02 травня 2026+380 (93) 157-88-47
- +380 (98) 252-03-02
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Отримати чіпкі пальці і сильний хват тепер може кожен охочий. У цьому Вам допоможе тренажер для розвитку сили рук Ключ Титану. Незважаючи на всю простоту конструкції, тренажер досить ефективний. Кілька тижнів вправ ― і Вашої хватці позаздрять навіть богатирі.
Телефонуйте, пишіть, замовляйте у наших менеджерів тренажер для розвитку сили рук Ключ Титану за найдоступнішими цінами. Працюємо по всій Україні.
А для крутих хлопців варіант Максимальний - із збільшеним ходом між пальцями.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.6 кг |
| Виробник | Triton |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Система навантаження | Блокова |
| М'язи, що тренуються | Руки |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 19 см |
| Ширина | 23 см |
| Довжина | 40 см |
| Користувацькi характеристики | |
| Варіант | Максимальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Треновані м'язи | Руки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 845 ₴
