
Воркаут-комплекс для тренувань
6 234 ₴
- Під замовлення
- Код: WO-Kompleks
Відправка з 02 травня 2026+380 (93) 157-88-47
- +380 (98) 252-03-02
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Це не просто спортивний комплекс турнік-бруси-прес. Тут настільки багато різних захоплень, що власник такого снаряда виразно відразу потрапляє в категорію кроссфитеров і воркаутеров.
Отже, що ж ви отримуєте:
- бруси
- підлокітники і спинка для преса
- турнік на 6 хватів (мінімум!)
Якість - закачаєшся!
Це воркаут-комплекс для потужних регулярних тренувань.
Винос турніка - 60 см
Ширина турніка - 120 см
Ширина брусів 64 см
При замовленні враховуйте! Час виготовлення 2 дні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Triton |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткова комплектація | Турнік, Бруси |
| Конструкція | Настінна |
| Максимальна вага користувача | 300 кг |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Спорткомплекс |
| Тип кріплення | До стіни |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 см |
| Довжина | 64 см |
| Ширина | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Для дорослих |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 234 ₴


