
Стійка для боксерських мішків Вертикаль (до 65 кг), універсальна розбірна стійка для бокс мішків.
5 578 ₴
4 462,40 ₴
- Під замовлення
- Код: Vertical
Відправка з 23 червня 2026- +380 (98) 252-03-02
Стійка для боксерських мішків Вертикаль (до 65 кг), універсальна розбірна регульована стійка для бокс мішків універсальна.
Зручна стійка для груші - стійка, надійна, розрахована під навантаження до 30 кг стійка для боксерських мішків Вертикаль – ідеальне рішення для невеликого тренувального залу чи кімнати в будинку. Надійна і компактна, зробить Ваші тренування ще більш продуктивними!
Тип: Стійка для мішка
Висота (см): 240 (можна вибрати нижче - під замовника)
Довжина лапок (см): 150
Вікова група: Доросле
Максимальна вага: 65 кг
Стійка для боксерських мішків Вертикаль (до 30 кг), універсальна розбірна регульована стійка для бокс мішків, стійка для груші.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Triton |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна вага | 65 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Підлогова стійка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 150 мм |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Вікова група | Для дорослих |
| Кріплення | Підлоговий варіант |
- Ціна: 4 462,40 ₴






