Новинка

Домашние брусья на стену Crossfit Home
2 788 ₴
- Під замовлення
- Код: crossfit-home
Відправка з 02 травня 2026+380 (93) 157-88-47
- +380 (98) 252-03-02
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Хватит смотреть на парней из "Мистер Олимпия" и тихо им завидовать. Получить крутую маскулатуру можно даже в своей любимой комнате, занимаясь несколько раз в неделю.
Заказываете домашние брусья на стену Crossfit Home и выделяете по 10-20 минут в день на тренировки. Результат не заставит себя долго ждать! Проверено множеством кроссфитеров по всему миру.
Чим же відрізняються домашні бруси на стіну Crossfit Home від інших моделей? Про неопренових ручках вирішили забути і замість них встановити труби з збільшеним діаметром. За рахунок такого прийому кисті рук отримують збільшену навантаження і ви отримуєте крутий результат!
Та й за розмірами тренажер не дуже великий і може бути легко розміщена на стінці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Triton |
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Настінна |
| Максимальна вага користувача | 300 кг |
| Матеріал | Метал |
| Відстань від стіни | 46 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Бруси |
| Тип кріплення | До стіни |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 26 см |
| Довжина | 45 см |
| Ширина | 56 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Для дорослих |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 788 ₴




