
Навісна лава на шведську стінку "Spine Master", лава для спини і преса на шведську стінку.
2 450 ₴
- Під замовлення
- Код: SpineMaster
Відправка з 02 травня 2026- +380 (98) 252-03-02
Навісна лава на шведську стінку "Spine Master", лава для спини і преса на шведську стінку.
В частных домах и спортзалах часто используется шведская стенка. Во-первых, и сам по себе это тренажер отличный, а во-вторых, используется частенько для закрепления на ней различных спортивных снарядов (как турники, брусья и другие).
Изготовлением таких позиций занимается и компания Тритон. Навесная скамья на шведскую стенку "Spine Master" - один из лучших представителей. Несмотря на внешнюю определенную схожесть, данный тренажер - это НЕ доска Евминова, но впрочем может применяться и по аналогии для растяжки позвонков.

Але основна сфера застосування - прокачування преса під будь-яким потрібним кутом. Також можливе використання і в якості спинки при виконанні вправ на зразок підйому ніг, або маятника.
Підходить навісна лава на шведську стінку практично будь-якого виробництва, оскільки виготовляється під замовника. Хоч ще радянська дерев'яна, хоч нашого виробництва, хоч від інших компаній у вас шведська стінка - лавка Spine Master підійде ідеально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Triton |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 25 см |
| Висота | 3 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Лава для преса |
| Регульована висота | True |
- Ціна: 2 450 ₴






