
Кронштейн для кріплення боксерського мішка, купити, недорого
975 ₴
780 ₴
- Під замовлення
- Код: Krep-P
Відправка з 23 червня 2026- +380 (98) 252-03-02
Кріплення для груші - стельове від виробника.
Почали займатися спортом і вирішили підвісити грушу? В такому випадку просто не обійтися без якісного кріплення, який надійно утримає грушу і не зруйнує стелю.
Ми пропонуємо до реалізації відмінне кріплення для груші стельове за найдоступнішими цінами в Україні. Ми застосовуємо якісний міцний метал і оптмальные методи зварювання, щоб створити наш стельове кріплення для груші, яким дійсно можна довіряти. Стельове кріплення для груші заощадить Вам місце в квартирі, якого, як завжди, трохи не вистачає. Компанія "Triton" виготовить кріплення для груші та інше спортивне обладнання за індивідуальними замовленнями, використовуючи Ваші розміри.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Triton |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 15 см |
| Максимальна вага | 200 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Стельове кріплення |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 15 см |
- Ціна: 780 ₴





