
Турнік бруси з упором для преса і кріпленням для груші Kentavr 4 в 1
4 900 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: Kentavr
Відправка з 02 травня 2026+380 (93) 157-88-47
- +380 (98) 252-03-02
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кожен, хто бажає почати займатися спортом в домашніх умовах, починає з пошуку тренажерів, придатних за ціною і потребам. Компанія Тритон пропонує широкий асортимент спортивних тренажерів різного виду. З особливостей варто відзначити високу якість матеріалу і кінцевого продукту, а також можливість виготовлення кожного тренажера під індивідуального клієнта. Так-так, наші майстри готові підлаштувати його під Ваші особисті потреби.
Кріплення - на фото. Надійні, міцні, довговічні.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Конструкція | Настінна |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Вживані |
| Тип | Турнік + бруси |
| Тип кріплення | До стіни |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 66 см |
| Ширина | 110 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Домашнє |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 900 ₴







