
Комплекс 7 в 1 Bogomol Elit (турнік бруси прес віджимання), ціна. Підлогова стійка турнік бруси прес.
12 263 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: Bogomol-Elit
Відправка з 02 травня 2026- +380 (98) 252-03-02
Потребуєте міцному і надійному тренажері, який підійде відразу для декількох груп м'язів? Хорошим варіантом стане спортивний тренажер комплекс 7 в 1 Bogomol Elit, який поєднує в собі різні типи вправ. Підтягування вузьким, широким і поперечним хватом, вправи на брусах, прокачування преса, віджимання та інші. Крім того комплекс може бути укомплектований гаками і лавкою для штанги.
Комплекс Bogomol Elit ― це дійсно один з кращих тренажерів від вітчизняного виробника.

При замовленні враховуйте, що комплекс розрахований на установку на гумових килимках, гімнастичних матах, карематах, або таких покриттях. При іншому варіанті установки заздалегідь повідомляйте про це менеджера.
Також можливі наступні модифікації:
- бруси, поперечина з нержавійки ― 1200 грн
- турнік з нержавійки ― 680 грн
- бруси з нержавійки ― 520 грн
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Triton |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 40 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Спорткомплекс |
| Тип кріплення | Не вимагає кріплення |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 230 см |
| Ширина | 110 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Власна вага |
- Ціна: 12 263 ₴






