
Шведська стінка 210 см металева для дорослих mountain, ціна, купити
5 118 ₴
- Під замовлення
- Код: mountain-210
Відправка з 02 травня 2026+380 (93) 157-88-47
- +380 (98) 252-03-02
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бажаєте, щоб Ваша дитина зайнявся спортом? Тут як не можна краще підійде шведська стінка, яка користується попитом вже більше 200 років і застосовується як учнями в школах, так і на спортивних майданчиках професійними спортсменами.
!! В комплекті тільки шведська стінка.
Можлива доукомплектація і тренажером бруси-прес з підлокітниками. В такому разі ціна зросте на 1150 грн.
Увага! У варіанті 210 см 7 сходинок, у варіанті 240 см - 8 сходинок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Triton |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 25 кг |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Шведська стінка |
| Тип кріплення | До стіни |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 210 см |
| Ширина | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для дитячих ігрових кімнат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 118 ₴
- Спосіб упаковки: Поліетиленова плівка + стрейч + картон + скотч + страховка від ушкоджень під час пересилання транспортними компаніями.









