-20%

Комплекс турнік бруси прес на шведську стінку Iron Force
4 713 ₴
3 770,40 ₴
- Під замовлення
- Код: IronForce-N
Відправка з 23 червня 2026+380 (93) 157-88-47
- +380 (98) 252-03-02
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Увага! Тренажер виготовляється під замовлення, тому необхідна передоплата в розмірі мінімум половини вартості.
Якщо Ви любитель домашніх тренувань, то компанія Тритон пропонує Вашій увазі високоякісний навісний комплекс для занять спортом 3 в 1 для шведської стінки Iron Force, який володіє наступними перевагами:
- підходить для виконання підтягувань, прокачування преса і вправ на брусах;
- досить просто кріпиться на шведську стінку;
- для виготовлення використана міцна сталева труба, яка витримає будь-яку вагу.
Крім того комплекс володіє такими характеристиками:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Triton |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Конструкція | Настінна |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Турнік + бруси |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 см |
| Довжина | 110 см |
| Ширина | 71 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 770,40 ₴





