
Недорогі навісні бруси для шведської та звичайної стінки One Step
2 775 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: OneStep-N
Відправка з 02 травня 2026+380 (93) 157-88-47
- +380 (98) 252-03-02
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Чого заздрісно дивитеся на м'язові маси друзів і хочете зайнятися спортом, щоб розвинути такі ж? В такому разі Вам знадобляться міцні навісні бруси для шведської стінки One Step, адже це недорогий тренажер, який дозволить тренувати трицепси, грудні і дельтоподібний м'яз. При цьому вправи не складніше ніж просто віджимання від підлоги. Але ефект тут набагато вище.
Увага! Бруси виготовляються під замовлення після передоплати на карту.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Triton |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 8 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Додаткова комплектація | Турнік |
| Конструкція | Настінна |
| Максимальна вага користувача | 300 кг |
| Матеріал | Метал |
| Відстань від стіни | 45 см |
| Тип | Бруси |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 775 ₴





