Компанія "Тритон" пропонує міцні навісні бруси Standard від виробника. Бруси встановлюються на шведську стінку і після закінчення вправ можуть бути зняті і заховані.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Triton |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 6 кг |
| Додаткова комплектація | Турнік |
| Конструкція | Настінна |
| Максимальна вага користувача | 300 кг |
| Матеріал | Метал |
| Відстань від стіни | 45 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Бруси |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 см |
| Довжина | 49 см |
| Ширина | 56 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для дому |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 825 ₴
- Спосіб упаковки: Поліетиленова плівка + стрейч + картон + скотч + страховка від ушкоджень під час пересилання транспортними компаніями.








Відправка з 02 травня 2026