-20%

Домашній турнік навісний на шведську стінку Lucky, купити
2 709 ₴
2 167,20 ₴
- Під замовлення
- Код: Lucky-N
Відправка з 23 червня 2026+380 (93) 157-88-47
- +380 (98) 252-03-02
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Пропонуємо Вашій увазі високоякісний навісний турнік Lucky для шведської стінки.
Габарити:
- Ширина 110 див.
- Висота 25 см
- Винос 40 див.
Саме у нас ви можете не гадати чи підійдуть гаки на саме вашу шведську стінку, а бути в цьому впевненим. Адже ми виготовимо турнік на шведську стінку саме ту, яка у вас вдома.
Увага! Турнік виготовляється індивідуально, тому тільки по передоплаті на карту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Triton |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Конструкція | Навісна |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Турнік |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 110 см |
| Ширина | 28 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 167,20 ₴




