
Комплекс для занять спортом вдома для шведської стінки Kentavr 4 в 1, ціна
5 275 ₴
- Під замовлення
- Код: Kentavr-N
Відправка з 02 травня 2026+380 (93) 157-88-47
- +380 (98) 252-03-02
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Пропонуємо Вашій увазі відмінний високоякісний комплекс для занять спортом Kentavr, який поєднує в собі 3 тренажера відразу ― це тренажер для преса, бруси і звичайно ж турнік.
Увага! Виготовляється тренажер індивідуально, тому необхідно внесення передоплати хоча б у розмірі 50% від вартості.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Triton |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Конструкція | Навісна |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Спорткомплекс |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 71 см |
| Довжина | 45 см |
| Ширина | 110 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 275 ₴





