
Турнік бруси прес на шведську стінку Iron Force 3 в 1, ціна, купити
4 713 ₴
- Під замовлення
- Код: IronForce-N
Відправка з 02 травня 2026+380 (93) 157-88-47
- +380 (98) 252-03-02
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Якщо Ви бажаєте отримати подкачанную фігуру в домашніх умовах, то тут відмінним засобом стане навісний комплекс для занять спортом 3 в 1 для шведської стінки Iron Force. Комплекс дає можливість прокачування преса, також може використовуватися для підтягування і вправ на брусах. Це безсумнівно хороший вибір для любителів комплексних занять.
Крім стандартної ширини брусів (55 см) є можливість виготовлення комплексу індивідуально під кожного клієнта.
Увага! Комплекс виготовляється під замовлення, тому необхідно внесення передоплати хоча б у розмірі половини повної вартості.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Triton |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Конструкція | Навісна |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Спорткомплекс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 см |
| Довжина | 45 см |
| Ширина | 110 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 713 ₴





