Пропонуємо Вашій увазі якісний навісний турнік для шведської стінки Universal від одного з кращих вітчизняних виробників. Турнік надає можливість виконання підтягувань вузьким, широким, а також поперечним хватом.
Крім того турнік виготовлений з міцної сталевої труби і здатний витримувати практично будь-яку вагу.
Увага! Турнік виготовляється під Вашу шведську стінку, тому мінімальний обсяг передоплати як мінімум половину вартості.

Теги: настінний турнік купити, купити турнік для дому, замовити турнік, купити турнік для будинку настінний, купити домашній турнік, купити турнік на замовлення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Triton |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 9 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Додаткова комплектація | Рукохід |
| Конструкція | Настінна |
| Максимальна вага користувача | 300 кг |
| Відстань від стіни | 45 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Турнік |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 28 см |
| Довжина | 45 см |
| Ширина | 110 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 824 ₴








Відправка з 02 травня 2026