Топ продаж

Домашній спортивний комплекс 4 в 1 з кріпленням для груші Kentavr
4 900 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: Kentavr
Відправка з 02 травня 2026+380 (93) 157-88-47
- +380 (98) 252-03-02
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Не секрет, що займатися спортом і підкачатися можна не тільки в тренажерному залі, а й вдома. Відмінним помічників у цій справі буде комплекс для занять спортом 4 в 1 з кріпленням для груші Kentavr, розроблений компанією Triton.
Комплекс використовується для прокачування преса, вправ на брусах, підтягування широким і поперечним хватом. Крім того на комплекс Kentavr можна повісити грушу.
Кріплення - на фото. Надійні, міцні, довговічні.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Додаткова комплектація | Бруси |
| Конструкція | Настінна |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Спорткомплекс |
| Тип кріплення | До стіни |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 66 см |
| Ширина | 110 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 900 ₴







