
Комплекс турнік бруси настінний знімний Revers, ціна, купити
4 338 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: Revers
Відправка з 02 травня 2026+380 (93) 157-88-47
- +380 (98) 252-03-02
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Кріплення - на фото. Надійні, міцні, довговічні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Triton |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 15 кг |
| Додаткова комплектація | Турнік, Бруси |
| Конструкція | Настінна |
| Максимальна вага користувача | 300 кг |
| Матеріал | Метал |
| Відстань від стіни | 60 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Турнік + бруси |
| Тип кріплення | До стіни |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 55 см |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 110 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Для всіх |
| Кріплення | настінне. також виготовляється і на шведську стінку. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 338 ₴
- Спосіб упаковки: Поліетиленова плівка + стрейч + картон + скотч + страховка від ушкоджень під час пересилання транспортними компаніями.








