
Бруси для віджимань підлогові Hand Power без обмеження навантаження
2 563 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: HandPower
Відправка з 02 травня 2026+380 (93) 157-88-47
- +380 (98) 252-03-02
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пропонуємо Вашій увазі відмінні підлогові бруси Hand Power від компанії Triton.
З переваг варто відзначити їх надзвичайно високу міцність (так-так! Ви не помилилися! Бруси Hand Power здатні витримати практично будь-вага, так що Ви можете займатися навіть в жилеті-утяжилителе) і переносимість (після тренування бруси можуть бути просто заховані у шафу).

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Triton |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Бруси |
| Тип кріплення | Не вимагає кріплення |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 48 см |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 22 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 563 ₴




