
Настінні бруси прес 2 в 1
2 563 ₴
- Під замовлення
- Код: 2in1
Відправка з 02 травня 2026+380 (93) 157-88-47
- +380 (98) 252-03-02
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компанія "Triton" пропонує до реалізації високоякісні бруси настінні знімні 2 в 1 за доступними цінами.
Тренажер може використовуватися для прокачування грудних м'язів, спини, трицепсів, преса і плечового поясу, оскільки виконують функцію як брусів, так і тренажери для преса. Можлива доукомплектація підлокітниками і м'якою спинкою.
Ширина між центрами брусів - 55 см, що ідеально підходить для більшості чоловіків. Але при бажанні ширина може бути змінена.
Висота 20 см
Винос від стіни 53 см
Діаметр ручок - 35 мм (27 мм - без накладок)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Triton |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Додаткова комплектація | Бруси |
| Конструкція | Настінна |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Бруси |
| Тип кріплення | До стіни |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 см |
| Довжина | 53 см |
| Ширина | 55 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 563 ₴





