
Домашні бруси складні Viking, ціна, купити
2 675 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: Viking
Відправка з 02 травня 2026+380 (93) 157-88-47
- +380 (98) 252-03-02
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пропонуємо Вашій увазі бруси настінні Viking від компанії Triton. Мабуть, варто зазначити, що бруси підйомні складні, тобто після тренування можуть бути складені, економлячи простір у Вашій кімнаті.
До того ж ширина між брусами не фіксована і при установці Ви можете вибрати ту, яка буде комфортна саме Вам.
Дзвоніть, пишіть! Наші висококваліфіковані менеджери готові надати Вам консультацію і допомогти вибрати бруси, або інший спортінвентар.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Triton |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 8 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Додаткова комплектація | Турнік |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Матеріал | Метал |
| Відстань від стіни | 45 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Бруси |
| Тип кріплення | До стіни |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 675 ₴







