
Бруси чоловічі паралельні для будинку Standart
2 450 ₴
- Під замовлення
- Код: Standart
Відправка з 02 травня 2026+380 (93) 157-88-47
- +380 (98) 252-03-02
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Triton |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 8 кг |
| Конструкція | Настінна |
| Максимальна вага користувача | 300 кг |
| Відстань від стіни | 45 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Бруси |
| Тип кріплення | До стіни |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 см |
| Довжина | 45 см |
| Ширина | 56 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ручки | м'які неопренові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 450 ₴
- Спосіб упаковки: Бруси упаковані в стрейч + поліетилен + скотч + застраховані від ушкоджень під час пересилання.





