
Комплекс турнік і бруси в квартиру House One Pro (3 в 1) ціна
4 013 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: HouseOnePro
Відправка з 04 травня 2026+380 (93) 157-88-47
- +380 (98) 252-03-02
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пропонуємо Вашій увазі чудовий настінний комплекс 3 в 1 від компанії Triton.
Комплекс включає в себе функції турніка і брусів і дозволяє виконувати вправи на брусах, так і підтягування широким, або ж поперечним хватом. Для цього достатньо всього лише перевернути комплекс.

Теги: турнік бруси купити, купити турнік для дому, замовити турнік, купити турнік для будинку настінний, купити домашній турнік, купити турнік на замовлення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Triton |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Конструкція | Настінна |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Турнік + бруси |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 47 см |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 110 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 013 ₴






