
Турнік 3 в 1 посилений Універсальний, габарити, ціна
2 449 ₴
- Під замовлення
- Код: Universal
Відправка з 02 травня 2026+380 (93) 157-88-47
- +380 (98) 252-03-02
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Universal - це міцний настінний турнік, який підходить для використання як вдома, так і в офісі.
Турнік дає можливість займається як широким, так і вузьким і поперечним хватом.

Теги: настінний турнік купити, купити турнік для дому, замовити турнік, купити турнік для будинку настінний, купити домашній турнік, купити турнік на замовлення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Triton |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Конструкція | Настінна |
| Максимальна вага користувача | 300 кг |
| Матеріал | Метал |
| Відстань від стіни | 40 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Турнік |
| Тип кріплення | До стіни |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 23 см |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 110 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 449 ₴





