
Турнік наддверний для будинку Kompakt Sport купити, ціна
2 449 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: Kompakt Sport
Відправка з 02 травня 2026+380 (93) 157-88-47
- +380 (98) 252-03-02
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Kompakt Sport - це якісний сталевий наддверний турнік з можливістю вузького, широкого і поперечного хвата.
Ширина - 110 см; Винос від стіни 30 див.
Снаряд зручно кріпиться над дверима і відразу готовий до використання.
Наддверний турнік підійде для тих, у кого недостатньо місця, щоб використати настінну модель.
Теги: настінний турнік купити, купити турнік для дому, купити турнік для будинку настінний, купити домашній турнік, купити турнік +на замовлення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Triton |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 8 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Додаткова комплектація | Бруси |
| Конструкція | Настінна |
| Максимальна вага користувача | 300 кг |
| Матеріал | Метал |
| Відстань від стіни | 45 см |
| Тип | Турнік |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 449 ₴






