
Кострова чаша для дачі 50 см
1 235 ₴
- Під замовлення
Відправка з 02 травня 2026- +380 (98) 252-03-02
Удосконалити ваш ландшафтний дизайн допоможе новинка на ринку - вогнищевий чаша. Якщо немає можливості розвести вогонь прямо на землі, то це безперечно ваш вибір.
Функціонал - досить широкий. Можна і маршмеллоу посмажити, і ковбаски, і просто розвести невеликий вогонь просто, щоб зігрітися, або порелаксувати.
Виконана вогнищевий чаша з листового металу товщиною 3 мм Діаметр чаші - 50 см, лапки висотою 10 см (є можливість і збільшити під замовника), з боків розташовані ручки для перенесення.
З-за високої мобільності центральний майданчик чашу можна без проблем і на дачі розташувати, і з собою на природу взяти. Благо, місця займає зовсім небагато.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Форма | Кругла |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Розміри робочої поверхні | |
| Діаметр робочої поверхні | 500 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Діаметр | 500 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 235 ₴



