
Піч буржуйка на дровах Gold для дачі та дому
8 562 ₴
- Під замовлення
- Код: Gold
Відправка з 02 травня 2026+380 (93) 157-88-47
- +380 (98) 252-03-02
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Четверта буржуйка з нової серії. Виготовлена, як і весь модельний ряд, зі сталі, товщиною 3 мм Колосник виготовлений із сталі 4 мм Для кращої продуктивності до стандартної печі додали ребра з боків.
Для виходу диму до буржуйке приварений димар на трубу діаметром 100 мм. В нижній частині розташований колосник на висоті 80мм від дна.
Габарити топки: 174х170 мм
Габарити:
- висота 700 мм, (з них ніжки - 150 мм)
- довжина 509 мм
- ширина 514 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 50 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Вид пального | Тверде |
| Матеріал топки | Сталь |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Товщина матеріалу топки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Виносна топка | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 514 мм |
| Глибина | 509 мм |
| Діаметр димоходу | 100 мм |
| Ширина топкових дверцят | 174 мм |
| Висота топкових дверцят | 170 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Тріска, Дрова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 562 ₴





