
Буржуйка дачна опалювально-варильна Silver
7 669 ₴
- Під замовлення
- Код: silver
Відправка з 02 травня 2026+380 (93) 157-88-47
- +380 (98) 252-03-02
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для забезпечення обігріву приміщень пропонуємо нову модель - буржуйка Silver. Виготовлена пічка з металу, товщиною 3 мм (за винятком колосника - 4 мм).
Топка має розмірами 174х170 мм, колосник розташований на висоті 80 мм від дна.
У верхній частині буржуйки знаходиться труба діаметром 100 мм.
Ширина ящика для золи - 174 мм. Діаметр плиток - 190 мм і 100 мм
Домашня буржуйка Silver забезпечить вас теплом і затишком в холодну зиму.
Габарити:
- висота 700мм (з них ніжки 15 см)
- довжина 509мм
- ширина з батареями 414мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 50 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Вид пального | Тверде |
| Матеріал топки | Сталь |
| Водяний контур | Ні |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Товщина матеріалу топки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Виносна топка | Ні |
| Наявність скла в дверцятах | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 414 мм |
| Глибина | 509 мм |
| Діаметр димоходу | 100 мм |
| Ширина топкових дверцят | 174 мм |
| Висота топкових дверцят | 170 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Тріска |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 669 ₴





