
Буржуйка сталева мала на дровах "Домовичок" Опалювальні печі буржуйки для дачі, гаража, невеликих приміщень
4 987 ₴
- Під замовлення
- Код: VL-12
Відправка з 02 травня 2026+380 (93) 157-88-47
- +380 (98) 252-03-02
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нова міні буржуйка - оптимальний варіант для тих, кому потрібно забезпечити собі обігрів, але немає можливості провести газопровід, або використовувати електричні конвектори.
Буржуйка має сталевий дверцятами із замком, нижнім ящиком для золи, а також димоходом у верхній частині корпусу.
Чому ж досі вибирають буржуйки? Відповідь проста. По-перше, широкий спект використовуваного палива - від тріски до торф'яних брикетів. По-друге, компактні габарити. По-третє, простота конструкції (а чим простіше конструкція, тим менше з нею проблем в майбутньому).
Мала дров'яна буржуйка розрахована на невеликі приміщення (до 15-20 м2). І сама по габаритах невелика, щоб поміститися навіть у відділення Нової пошти "до 30 кг".
Габарити:
- висота 60 см
- ширина 25 см
- довжина 40 см (з ручкою - 50 см)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Вид пального | Тверде |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Матеріал топки | Сталь |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 600 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Тирса, Пелети, Тріска, Дрова, Брикети, Кора |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 987 ₴






