
Гамак з дерев'яним каркасом, Гамак для дачі з каркасом
3 738 ₴
- Під замовлення
- Код: Gamak-DT
Відправка з 02 травня 2026- +380 (98) 252-03-02
Особиста ділянка, або дача створені не для того, щоб весь час від світанку до півночі простояти там, копаючись у грядках і виконуючи ще мільйони дачних клопоту. Деколи потрібно дати тілу і відпочинок. Тоді продуктивність праці значно підвищується.
І саме гамак для відпочинку на дачі підходить краще, ніж просто стілець або диван. Розглянемо це твердження детальніше. Насамперед, розкладачка і будь-яка інша меблі, що розташовується на підлозі, дуже залежить від поверхні. Тобто, якщо земля дуже пухка, або нерівна, поставити крісло або шезлонг буде важко. А гамак достатньо закріпити на двох поруч стоять деревах, або інших стовпах і місце відпочинку готово.

Так плавно ми підійшли до другого аспекту. Це гамак зі стійкою, тобто забивати в землю кілок, або обмотувати мотузку навколо улюбленої яблуньки не потрібно. Маємо споруда на обраній локації, вибираємо улюблену газету, або книжечку, отримуємо задоволення від дачі.
Тим більше, що матерія витримає навантаження аж до 100 кг.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Triton |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Тип гамака | Одномісний |
| Матеріал ложа | бавовна |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Каркас (стійка) | Є |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Довжина ложа | 2000 мм |
| Ширина ложа | 1000 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри гамака | |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 800 мм |
- Ціна: 3 738 ₴




