
Каркас літнього душу для дачі, квадратна душова кабіна зі сталі 2 мм, посилений варіант
4 874 ₴
- Під замовлення
- Код: F-9
Відправка з 16 квітня 2026- +380 (98) 252-03-02
Організувати літній душ насправді не так складно, як могло б здатися на перший погляд. Візьмо бак, відповідний кран із лійкою, прикрутимо все це на раму й обтягнемо шторкою. Якщо перші кілька комплектуючих у господарстві зазвичай знайти нескладно, то раму (вона ж каркас) найчастіше просто виявити в сараї не вийде.
Тож якщо ви вже підібрали бак, то поспішайте замовити каркас літньої душової кабіни в наших менеджерів. Розміри його 90х90х200 см (або виготовитимо під ваші розміри), матеріал — товстостінний сталевий профіль, а надійність найвища за всіх похвал.
Переваги:
- розбірна конструкція (для пошкодування доставки)
- оцинковані болтові з'єднання
- посилене кріплення під бак
- можливість модифікації під клієнта
Збирається каркас душової кабіни за хвилин 10-15. Жодних спеціальних навичок не потрібно. На зиму можна розібрати та заховати в сарай до літа.
Замовляйте сьогодні! Бюджетніше тільки в річці купатися!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 31 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Кількість осіб | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Каркас | Посилений |
| Комплектація | |
| Душова лійка | False |
| Трап | False |
| Терморегулятор | False |
| Дзеркало в комплекті | False |
| Засувка з індикатором «Вільно/Занято» | False |
| Гачок для одягу | False |
| Шланг | False |
| Електроводонагрівач | False |
- Ціна: 4 874 ₴




