
Кухонна дошка з дерева з гравіюванням Ріж мене, Бий мене, Шаленій
390 ₴
- Під замовлення
Відправка з 02 травня 2026+380 (93) 157-88-47
- +380 (98) 252-03-02
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
На хорошій кухні все повинно бути під стать. Кухонна дошка з дерева з гравіюванням, безумовно, займе почесне місце і стане улюбленцем.
До того ж дошку можна взяти з собою на природу, щоб підготувати трапезу ще краще.
Габарити дошки: 25 х 40 см. Товщина 2 см. Цього цілком достатньо для щоденного використання.
Кухонна дошка з гравіюванням стане гарним подарунком до свят, або навіть без приводу, а також доповнення до купівлі сковороди, або мангала.
Це стильна обробна дошка, якою буде радий кожен.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Дерево |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Жолобок по периметру робочої поверхні | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Назва | Ріж мене, Бий мене, Шаленій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴





