
Підставка під гарячу сковороду Стандарт
220 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Під замовлення
- Код: Подставка-Стандарт
Відправка з 23 червня 2026- +380 (98) 252-03-02
У щоденному побуті нерідко використовуються дерев'яні підставки під гаряче. Це зручний, практичний і вельми недорогий аксесуар, який вбереже поверхню столу від гарненько нагрівної миски, чайника, що кипить, або навіть сковорідки зі свіжоприготованою вечерею.
Під час виїзду на природу, втім, не варто відмовлятися від цієї корисної звички. У такий спосіб ви зможете й продовжити термін експлуатації свіжоприкупленою клейонки, і на стіл стильне доповнення додайте.
Зовнішній діаметр підставки — 30 см.
Внутрішній діаметр кільця — 17 см (товщина 1 см).
Підійде підставка під гарячу сковороду, діаметром від 30 см, а також під інший гарячий посуд.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Triton |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 300 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Фанера |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 300 мм |
- Ціна: 220 ₴

