
Кришка для дискової сковороди 50 см
504 ₴
- Під замовлення
- Код: SKV-50a
Відправка з 02 травня 2026+380 (93) 157-88-47
- +380 (98) 252-03-02
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щоб усе тепло під час приготування їжі на багатті не бігало й жир не розлітався по боках, допоможе кришка для сковороди, діаметром 50 см.
Виготовлена з якісного металу, завтовшки 1.2 мм. Має ручку в центрі, яка дає змогу зручно зняти кришку зі сковороди для контролю процесу приготування.
Також може використовуватися кришка та як велика тарілки.
Кришка призначена для застосування зі сковорідками Вулкан. З посудом інших виробників може не поєднуватися.
Внимание! Ціна вказана за кришку без написів. У комплекті тільки кришка з ручкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Сталь |
| Форма | Кругла |
| Верхній діаметр посуду | 50 (см) |
| Довжина посуду | 50 см |
| Ширина посуду | 50 см |
| Кришка | сталь |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал ручок | Сталь |
| Знімна ручка | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина дна | 1.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 504 ₴





