
Кришка для сковороди 30 см
338 ₴
- Під замовлення
- Код: SKV-30a
Відправка з 02 травня 2026+380 (93) 157-88-47
- +380 (98) 252-03-02
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Щоб все тепло при приготуванні їжі на багатті не втікала і жир не розліталося навсібіч, допоможе кришка для сковороди, діаметром 30 див.
Виготовлена з якісного металу товщиною 2 мм Має ручкою в центрі, яка дозволяє зручно зняти кришку зі сковороди для контролю процесу приготування.
Також може використовуватися кришка і в якості великої тарілки.
Кришка розрахована для застосування зі сковорідками Вулкан. З посудом інших виробників може не поєднуватися.
Увага! Ціна вказана за кришку без написів. В комплекті тільки кришка з ручкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Сталь |
| Форма | Кругла |
| Верхній діаметр посуду | 30 (см) |
| Довжина посуду | 30 см |
| Ширина посуду | 30 см |
| Кришка | сталь |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал ручок | Сталь |
| Знімна ручка | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина дна | 1.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 338 ₴






