
Мангал гриль польова кухня 3в1 з решіткою під сковорідку і казанок
2 850 ₴
- Під замовлення
- Код: Кухня-К
Відправка з 02 травня 2026- +380 (98) 252-03-02
При виїзді на природу апетит завжди розігрується на славу. Хтось на цей випадок запасається дюжиною різноманітних бутербродів, любителі гарячого складають з цеглинок підставку для смаження шашлику. Але краще підійде переносна польова кухня. З її допомогою можна і шашлику на шампурах насмажити, і м'яса з овочами на грилі приготувати, і навіть юшку чи кашу в казанку зварити. Головне запастися дровами.

Габарити кухні:
- Висота 415 мм
- Ширина мангалу 310 мм (вгорі) / 455 мм (внизу)
- Відстань між поперечинами 285 мм (верхній рівень), 345 мм (нижній рівень)
- Розмір решітки: 300х300 мм
- Розмір сітки з ручками: 425х300 мм
- Діаметр отвору під казанок 215 мм (підійде для казанків від 3 літрів)
Польова кухня швидко збирається/розбирається, стійко стоїть на землі і порадує вас літрами смачного супу і кілограмами добре прожареного м'яса.
До стандартної комплектації входить решітка без написів і зображень. Є також варіанти з мордою бика і написом Vulkan (на фото).


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Регульована висота решітки-гриль | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 455 мм |
| Висота | 415 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Решітка | Класична |
- Ціна: 2 850 ₴








